cz sk pl

Podlahové panely, vinylové podlahy, laminátové podlahy

Podlahové panely sú obľúbeným spôsobom úpravy moderného interiéru so zaujímavým dizajnom, ktorý ponúka široké spektrum možností. Laminátové podlahy a moderné vinylové podlahy sa predovšetkým dobre osvedčia takmer v každom interiéri – dokonca aj v kuchyni či v kúpeľni, teda v miestnostiach, kde musí byť podlaha pripravená na najextrémnejšie podmienky používania. Vďaka vysokej odolnosti voči vlhkosti sa vinylové podlahy stávajú čoraz obľúbenejším riešením kúpeľňových zostáv. Dokončenie interiéru podlahovými panelmi je riešením tak pre domácnosť a byt, ako aj pre spoločnosť alebo serióznu inštitúciu. Vinylové podlahy nikoho neprekvapia v obývacej izbe, spálni, hale, kancelárii či dokonca vo výrobnej hale.

Zoznam výhod laminátových a vinylových podláh je dlhý – za zmienku stojí rýchla inštalácia a relatívne nízka cena. Pre mnohých zákazníkov je najdôležitejšie spektrum možností – mramor, drevo, keramické obkladačky azulejos, marocké vzory, drahé kamene – to všetko dokážu napodobňovať vinylové podlahy. Chcete dubovú podlahu? Postačí zvoliť vhodnú laminátovú podlahu. Navyše, na rozdiel od väčšiny prírodných materiálov sa nemusíte obávať časovo náročného čistenia a údržby a životnosť laminátovej podlahy je výnimočná, ba až úžasná. Pri výbere laminátových podláh do vášho interiéru stojí za to vziať do úvahy triedu oderu.

V našom štúdiu nájdete tak svetlé podlahy, ktoré dodajú teplo akémukoľvek interiéru, ako aj tmavé podlahy, ktoré sú ideálne do verejných priestorov, kancelárií a ďalších obchodných objektov.

Vyberte si z palety možností a pozvite nás na meranie do vašej spoločnosti, domu alebo bytu. Navštevujeme zákazníkov z Českej republiky a Slovenska.

Vzorové riešenia:

Kontakt

Salon Drzwi i Podłóg EMA
ul. Grażyńskiego 10B
43-300 Bielsko-Biała

DVERE: tel. +48 795 173 798
PODLAHY: tel. +48 608 506 063

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať: