cz sk pl

Sklenené dvere

Sklenené dvere sú estetickým riešením tak vo firemných a verejných budovách, ako aj v súkromných domoch a bytoch. Stojí za to zdôrazniť nielen jedinečný dizajn, ktorý toto riešenie dodá každému interiéru, ale aj ľahkosť a množstvo svetla, ktoré prežaruje miestnosť, v ktorej sú inštalované moderné sklenené dvere. Je to skvelý spôsob, ako priestor opticky zväčšiť.
Tieto typy dverí sa vyrábajú s individuálnymi rozmermi. Pokiaľ ide o konečný vzhľad sklenených dverí, má zákazník široké možnosti – je možné vyrobiť sklenené dvere s individuálne zvolenou grafikou, ktorá doplní celkový vzhľad miestnosti – grafiku je možné vybrať z verejne dostupných online fotobánk alebo sa dodá zo súkromných zbierok zákazníka. Naša spoločnosť pracuje iba s najkvalitnejšími materiálmi, vďaka čomu životnosť našich sklenených dverí zodpovedá životnosti ostatných typov interiérových dverí. Dvere sú vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je veľmi odolné voči poškodeniu.

Navštevujeme zákazníkov v Českej republike a na Slovensku, pričom uskutočňujeme potrebné merania na mieste konkrétnej investície.

Vzorové riešenia:

Kontakt

Salon Drzwi i Podłóg EMA
ul. Grażyńskiego 10B
43-300 Bielsko-Biała

DVERE: tel. +48 795 173 798
PODLAHY: tel. +48 608 506 063

Napíšte nám a my vás budeme kontaktovať: